“Qysh dush” – Kënga më e re nga Jon Shala

8 muaj më parë

“Qysh dush” – Kënga më e re nga Jon Shala

Pas suksesit me këngën “Ti je vet hit”, reperi Jon Shala sapo ka lansuar projektin e tij të radhës.

“Qysh dush” mban titullin kënga më e re e reperit nga Prishtina, të cilën ai e ka realizuar dhe me klip.

Teksti i këngës është shkruar nga vet artisti, miksimi është bërë nga “Big Deal Records”, ndërsa video është realizuar nga Dardan Sadiku, shkruan Blic.

I riu nga Prishtina duket se premton shumë dhe padyshim pritet të jetë një nga reperët që do numërojë hite në karrierën e tij muzikore.Ndërsa më poshtë mund të gjeni dhe disa nga këngët tjera të realizuara nga reperi.