Publikohet videoklipi i këngës “Sari” nga Rina Balaj dhe Sin Boy

1 muaj më parë

Publikohet videoklipi i këngës “Sari” nga Rina Balaj dhe Sin Boy

Rina Balaj dhe partneri i saj, reperi Sin Boy sapo kanë publikuar klipin e këngës “Sari”.

Në këtë klip, reperja vjen atraktive në skena të ndryshme, në të cilat vë në pah fizikun për të cilin po kujdeset shumë në palestër.

Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të Rinës dhe Sin Boy me titull “MM”, i cili po pritet mirë nga fansat e të dy artistëve, shkruan lajmi.net.

Më poshtë mund ta shikoni videoklipin e ri nga Rina Balaj dhe Sin Boy, të cilin fansat po e prisnin me padurim.