PSG ofron 109 milionë euro për Zaha

6 muaj më parë

PSG ofron 109 milionë euro për Zaha

Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, është e gatshme që t’i ofrojë 109 milionë euro për sulmuesin Wilfried Zaha.

Kjo ofertë ka shumë gjasë të realizohet nëse Neymar largohet për t’iu bashkuar klubit Real Madrid, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se ekziston një garë e ashpër midis skuadrave Real Madrid dhe Barcelona për të përvetësuar yllin brazilian.

Nëse Neymar largohet nga PSG, atëherë kjo e fundit e konsideron Zahan si zëvendësim të tij.