Prishtina shënon dy gola në barcelonë – pëson nëntë

2 muaj më parë

Prishtina shënon dy gola në barcelonë – pëson nëntë

Ka përfunduar edhe pjesa e dytë e takimit ndërmjet Mabetex Prishtina dhe Barcelona me rezultat 9:2 në favor për katalunasit.

Golin e parë për skuadrën kosovare e ka realizuar lojtari Mërgim Dervishaj pak minuta para se të përfundojë pjesa e parë.

Ndërsa golin e dytë e ka shënuar Orhan Ibishi në minutën e 26-të të pjesës së dytë.

Përballja është zhvilluar në ‘Palau Blaugrana’ të Barcelonës.

Kjo ndeshje është zhvilluar në ‘Palau Blaugrana’ të Barcelonës.

Klikoni në linkun e mëposhtëm për t’u informuar më shumë rreth kësaj përballje historike.