Prezantuesja e njohur e pranon: Po! Më kanë ngacmuar edhe femrat dhe më ka pëlqyer!”

4 vite më parë

Prezantuesja e njohur e pranon: Po! Më kanë ngacmuar edhe femrat dhe më ka pëlqyer!”

Të qënurit pjesë e ekranit për vite më rradhe në një program si “E Diela Shqiptare” e përkrah një figure të mirënjohur si Ardit Gjebrea sigurisht që fama do të rritet akoma dhe më shumë.

Pikërisht kjo gjë i ka ndodhur bukuroshes nga Brazili, Andresa Ambrosio, e cila prej vitesh është pjesë e “Telebingo Shqiptare” krah Gjebreas.

Këtë javë Andresa ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës, në ABC Neës ku nxitur nga popullariteti që ka, u pyet lidhur me ngacmimet që ka marrë nga femrat e të themi të drejten, përgjigja na çuditi paksa.

” Një goc në pub vjen më flet… Mendova se ishte thjesht një kompliment… Lezbike por mu bë qejfi.”, – u përgjigj Andresa.

Ndërkohë, intervistën e plotë të Andresës e gjeni në linkun e mëposhtëm. /Blitz.al/