Pozat me bikini të moderatores shqiptare që s’e lënë askënd indiferent

6 muaj më parë

Pozat me bikini të moderatores shqiptare që s’e lënë askënd indiferent

Bukuroshja e ekranit, Nevina Shtylla, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë imazhet që vendos t’i ndajë me ndjekësit e saj.

Ajo numëron mbi 256 mijë ndjekës në Instagram dhe duke qenë se jemi në sezonin e verës, këto ditë i ka publikuar disa fotografi, në të cilat ka pozuar me bikini.

Dhe natyrisht se dukja e saj ka marrë vëmendjen e fansave, teksa fotografitë kanë dhjetëra mijëra pëlqime.

Ndryshe, në muajt e fundit ka pasur thashetheme për një lidhje të saj me futbollistin e Kombëtares kuqezi, Eros Grezda.

Mediat shqiptare kohë pas kohë kanë publikuar indikacione të ndryshme për ta lidhur bukuroshen me anësorin e Rangers, mirëpo asgjë nuk është konfirmuar lidhur me romancën e pretenduar. /Telegrafi

View this post on Instagram

#pinky 🦄

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on

View this post on Instagram

Back at it again 👙 #newlocations

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on