Pas 4 vitesh, ndahen Albi dhe Alba

1 muaj më parë

Pas 4 vitesh, ndahen Albi dhe Alba

Albi Nako dhe Alba Hoxha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

“Gazeta shqiptare” bën të ditur se dyshja kanë vendosur të ndahen përfundimisht teksa gjatë këtyre viteve kanë qenë gjithmonë në vëmendje të mediave. “Gazeta shqiptare” raporton se Albi dhe Alba e kanë marrë këtë vendim për shkak të problemeve të shpeshta mes tyre dhe gjithashtu të ndikuar nga familja.

Tashmë të dy vijojnë të punojnë në të njëjtin vend, Alba vijon punët si koreografe e “Stop” dhe në minutazhin e saj te moti ndërsa Albi rikthehet në krye të punëve të tij në TV Klan.