Pamje të pa publikuara nga dasma e aktorit të “O sa mirë” (Video)

3 vite më parë

Pamje të pa publikuara nga dasma e aktorit të “O sa mirë” (Video)

Aktori i njohur shqiptar i serialit “O Sa Mirë”, Ernest Zymberi, të shtunën e 2 shtatorit i ka dhënë fund beqarisë së tij. Ai është martuar me bukuroshen Albulena Rexhepi.

Ceremonia e martesës është mbajtur në një nga hotelet më luksoze të Gjilanit, ku të ftuar kishte familjarë, aktorë të serialit si dhe shumë personalitete të ndryshme nga sfera e artit dhe kulturës.

Express Rozë ka siguruar disa pamje nga kjo dasmë, ku Zymberi dhe gruaja e tij nuk ndalën së vallëzuari nën atmosferën e krijuar nga Tarabuka band.