Pamela poston ‘pa dashje’ foto lakuriq në shtrat, e largon pas disa minutash

3 javë më parë

Pamela poston ‘pa dashje’ foto lakuriq në shtrat, e largon pas disa minutash

Pamela Anderson njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale, në të cilat në të shumtën e rasteve shfaqet lakuriq.

Ajo së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën i kishte mbuluar pjesët intime me çarçaf.

Komentet dhe pëlqimet e ndjekësve nuk munguan në këtë imazh të Pamelës, mes tyre edhe kritika për ekspozimin e tepruar, shkruan lajmi.net.

Por, ajo u pendua dhe këtë fotografi e fshiu pas pak minutash që e postoi.

Që nga martesa e fundit që i zgjati vetëm 12 ditë, Pamela Anderson nuk u komentua për ndonjë lidhje të re.