Pak ditë pas ndarjes, aktorja e famshme kapet “mat” me yllin e basketbollit

2 vite më parë

Pak ditë pas ndarjes, aktorja e famshme kapet “mat” me yllin e basketbollit

Lojtari i Los Angeles Lakers, Kyle Kuzma, duket se po shijon pushimet në Nju Jork, pasi ai u pa duke darkuar me aktoren Vanessa Hudgens.

Lakers aktualisht janë në NY për të marr pjesë në New York Knicks të mërkurën në Madison Square Arena.

Siç shihet në disa foto nga TMZ , 24-vjeçari i Lakers duket se po njihet me yllin e “High School Musical” në një darkë romantike italiane në Lilia në Brooklyn.

Kuz, natyrisht, nuk është e huaj në këtë “biznes”, pasi më parë ishte i lidhur me modelen Katya Elise Henry.

Basketbollisti u pa gjithashtu duke kaluar kohë me Kendall Jenner gjatë një feste në korrik të 2019.

Vanessa Hudgens, ndërkohë, raportohet se është beqare pasi u nda me të dashurin e saj prej nëntë vitesh, Austin Butler.

Kyle Kuzma ka qenë mjaft i zënë këtë sezon. Produkti i Universitetit të Utah ka pasur një sezon me ulje dhe ngritje, me një mesatare 13.2 pikë, 3.9 kërcime dhe 1.0 asistim në 24.8 minuta në lojë./Indeksonline/