Oriola si ‘duron’ rrobat, publikon pamje duke u zhveshur

6 muaj më parë

Oriola si ‘duron’ rrobat, publikon pamje duke u zhveshur

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk i duron fare rrobat.

Është një prej emrave që më së shumti e shohim duke publikuar foto ku shfaqet provokuese në bikini dhe Oriola njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Ajo madje ka provokuar me një foto ku shihet duke u zhveshur. Prapa saj shihet një burrë dhe Oriola thotë se ai ia ka zbukuruar foton, shkruan lajmi.net.

“Tirona 💙🤍Ps: ma ka zbukuru xhaxhi foton💙”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Tirona 💙🤍 Ps: ma ka zbukuru xhaxhi foton💙

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

View this post on Instagram

My hips don’t lie 💙

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on