Oriola Marashi sjell fotografitë ku mori vëmendje me paraqitjen

2 javë më parë

Oriola Marashi sjell fotografitë ku mori vëmendje me paraqitjen

Oriola Marashi ka postuar disa fotografi në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat që përflitet në shumicën e rasteve për imazhet provokuese të cilat i publikon jo rrallë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës.

Ajo së fundmi morri vëmendjen me imazhet e publikuara ku shihej e veshjen e ngushtë plot shkëlqim ku i vinin në pah linjat e formësuara.

Teksa menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta./Lajmi.net/