Oriola Marashi realizon imazhe tërheqëse

1 javë më parë

Oriola Marashi realizon imazhe tërheqëse

Ajo është ndër modelet shqiptare që pëlqehet më së shumti nga audienca.

Fjala është për Oriola Marashin, e cila kohëve të fundit ka qenë duke udhëtuar në vende të ndryshme për punë të saj.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Oriola ka ndarë setin e ri fotografik, me të cilin ka mahnitur 504 mijë ndjekësit.

E veshur me fustan nusërie, bukuroshja brune nuk la ka vënë në pah edhe fizikun e formësuar.

Të tilla postime janë të shpeshta nga ana e saj, ndërsa shfaq përherë bukurinë dhe tiparet e mrekullueshme.

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Ndërkohë, theksojmë se Oriola është në një lidhje me futbollistin e njohur, Eros Grezda. /Telegrafi/