Orari i ndeshjeve për fundjavë në Superligë dhe Ligën e Parë

11 muaj më parë

Orari i ndeshjeve për fundjavë në Superligë dhe Ligën e Parë

Federata e Futbollit të Kosovës ka publikuar orarin e ndeshjeve për fundjavë.

Orari i ndeshjeve:

IPKO Superliga- Java e 23-të

E shtunë, 16.03.2019, ora 14-00

Llapi – Ballkani

Drita – Liria

Drenica – Ferizaj

 

E diel, 17.03.2019, ora 14-00

Feronikeli – Trepca 89

Gjilani – KEK-u

 

27 mars, ora 14-00

Prishtina – Flamurtari

 

Liga e Parë java e 20-të

E shtunë, 16.03.2019 ora 13-00

Istogu – Besa

Fushë Kosova – Onix

Ramiz Sadiku – Vëllaznimi

2 Korriku – Vllaznia P

Drenasi – Kika

 

E diel, 17. 03.2019 ora 13.00

Dukagjini – Arbëria

Vushtria – Vitia

Bashkimi – Trepça