Nora Istrefi bën lëvizje provokuese e veshur me fustan të ngushtë

1 muaj më parë

Nora Istrefi bën lëvizje provokuese e veshur me fustan të ngushtë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, njihet për sukseset që ka arritur në muzikë.

Mirëpo vëmendje shpesh ka marrë edhe me pamjen e jashtme, paraqitjet skenike dhe jo vetëm.

Në një video e cila po qarkullon në rrjet, këngëtarja duket tejet joshëse e veshur me një fustan të ngushtë, teksa shfaqet duke bërë lëvizje provokuese.

Nora ka vënë në pah format trupore./Lajmi.net

View this post on Instagram

@noraistrefi wearing @valdrinsahitiofficial Dress 😍

A post shared by MPM (@mespermes) on