Nora apo Era, cila e ka trupin më të bukur këtë verë (Foto)

3 vite më parë

Nora apo Era, cila e ka trupin më të bukur këtë verë (Foto)

Motrat Istrefi mesa duket po pushojnë së bashku në një resort mjaft luksoz në Belek të Turqisë. Në fakt dyshja e njohur nuk janë vetëm, por të shoqëruar edhe me familjarët e tyre.

Nora dhe Era shfaqen mjaft në formë në fotot e postuar në Instagram. Nora në fakt gjithmonë është mbajtur si një femër më një trup vërtet të lakmueshëm nga gjinia femërore.

Por surpriza e kësaj vere, nuk është Nora, por Era e cila mesa duket ka fituar disa kile dhe ngjan më e mbushur. Një ndryshim që vihet re tek Era, është gjoksi i saj.

Prej kohësh përflitet se ylli ndërkombëtar mund ta ketë zmadhuar gjoksin, por ajo nuk ka preferuar të flasë ndonjëherë për këtë gjë.

Gjithsesi, ju kë pëlqeni këtë verë, trupin e Norës apo të Erës?/Revistaclass