Noizy publikon videoklipin e ri “Mbretëresha ime”

2 vite më parë

Noizy publikon videoklipin e ri “Mbretëresha ime”

Hip hop ylli, Noizy, ka publikuar projektin e ri të tij.

“Mbretëresha Ime” titullohet kënga e re e reperit që vjen në një klip e këngë mjaft të dashur.

Kjo sepse klipi vjen për ditën e 8 Marsti, ditën e nënës dhe të gruas.

Noizy në këtë këngë i bën dedikime mjaft të ëmbla nënës së tij.

 

Reperi ka kohë që ka parlajmëruar projektin e ri, ku vjen më ndryshe, si një person familjar dhe më i ndjeshëm.

Kënga është punuar nga vet Noizy.

Ndryshe, shumë shpejt priten një varg projektesh të reja prej reperit nga Shqipëria. /Telegrafi