Njoftimi i fundit nga Skerdi dëshpërues për fansat e tij

2 muaj më parë

Njoftimi i fundit nga Skerdi dëshpërues për fansat e tij

Këngëtari ka ndarë një njoftim të rëndësishëm.

Skerdi dje kishte lajmëruar publikun se gjatë ditës së sotme do të publikohej bashkëpunimi mes tij dhe Elinel, por një gjë e tillë nuk do ndodh sot.

Reperi nga Shqipëria para pak minutave lëshoi një njoftim në rrjetin social Instagram ku thotë se projekti i planifikuar të publikohet sot nuk do lansohet për shkak disa problemeve teknike.

Skerdi nuk dha detaje shtesë për datën e radhës së publikimit të këngës ‘Vaj’ për të cilën ka bashkëpunuar me Elinel.