Një mjekim natyral për të përmirësuar shikimin tuaj

3 vite më parë

Një mjekim natyral për të përmirësuar shikimin tuaj

Shumë njerëz në botë vuajnë nga probleme, të cilat nuk dinë si ti ndryshojnë si për shembull humbja e flokëve dhe shikimi i dobët.

Këto probleme vijnë si pasojë e proçesit të plakjes, dhe fatmirësisht, ka mjekime që mund të ndihmojnë në ngadalësimin e tyre. Konsumimi i një përzierjeje me përbërësit e duhur do bëjë që flokët tuaj të rriten shumë më shpejt dhe gjithashtu do të përmirësojë dukshëm shikimin tuaj.

Sot ne do ju tregojmë një ilaç që do të përmirësojë ndjeshëm shëndetin tuaj:

Përbërësit :

3 thelpinj hudhër
4 limona
200 gram vaj i farës së lirit
1 kg. mjaltë
Përgatitja:

Filloni me heqjen e lëkurës së hudhrave. Pasi të keni mbaruar, merrni limonët dhe thelpinjt e hudhrave dhe përzieini së bashku, shtoni mjaltin dhe vajin e farave të lirit dhe përzihini derisa të merrni një përzierje homogjene. Hidheni përbërjen në një kavanoz dhe mbajeni në frigorifer. Hani një lugë gjelle, 3 herë në ditë, gjysmë ore para se të hani ushqimin. Ky ilaç bën mrekulli për flokët dhe shikimin tuaj. Provojeni dhe do shikoni rezultatet e mahnitshme!shije.al