Nga pishina, Capital T tregon trupin e formësuar

1 muaj më parë

Nga pishina, Capital T tregon trupin e formësuar

Capital T tregoi fizikun perfekt nga pishina.

Bazuar në lokacionin që e ka etiketuar në fotografinë e fundit, Capital T duket se ka udhëtuar në Marok.

Ai publikoi një fotografi nga pishina e hotelit ku po qëndron, ku shfaq trupin e formësuar, i veshur vetëm në pantallona të shkurtër.

“Je t’aime” titullohet projekti i fundit muzikor nga Capital T, i publikuar për “Shën Valentin”, kurse ka paralajmëruar dhe disa këngë të reja. /Lajmi.net

View this post on Instagram

Best ive ever been on everything 💙No🧢

A post shared by Capital T (@truekapo) on