Këngëtarja e njohur, Fifi së fundmi ka qenë një ndër emrat më të komentuar dhe jo më kot.

Ajo befasoi të gjithë më transformimin që bëri në pamje.

Bukuroshja që ndiqet nga mijëra ndjekës në Instagram së fundmi nëpërmjet një video në Instastory ka treguar se çfarë mase ka shkuar dhe nuk do ju besohet.

Fifi thotë se ka shkaur masa S dhe është mjaft entuziaste dhe e lumtur për këtë arritje të sajën.