Motra e Rita e Orës vazhdon paraqitjet seksi në Turqi

5 muaj më parë

Motra e Rita e Orës vazhdon paraqitjet seksi në Turqi

Pushimet në Turqi po i vazhdon akoma, ani pse vera veç është duke shkuar.

Elena Ora ka hedhur një fotografi tjetër në Instagram ku shihet se është duke marrë rreze dielli në një nga resortet më të bukura atje, shkruan Syri Kosova.

E padyshim, edhe kësaj radhe vëmendje ka marrë trupi i saj.

Elena ishte shtrirë dhe dukej shumë seksi, derisa gjoksi dukej sikur do t’i shpërthente.

View this post on Instagram

Turkey 🇹🇷 ✨🕊

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on