Morena Taraku shtatzënë? Këngëtarja zbulon të vërtetën

1 muaj më parë

Morena Taraku shtatzënë? Këngëtarja zbulon të vërtetën

Morena Taraku ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës së saj private.

Këngëtarja e njohur, edhe pse është treguar e rezervuar, ka pasur edhe momente kur nuk ka mundur që t’i shpëtojë mediave rozë.

Së fundmi Morena ka pranuar që është në një lidhje, por nuk ka zbuluar më shumë detaje.

Këngëtarja ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shihet duke mbajtur dorën tek barku i saj dhe i ka paraprirë thashethemeve për një shtatzëni duke shkruar:

“Nuk jam shtatzënë, thjesht jam pa fjalë”.