Morena Taraku e quan veten ‘barbi kukulla’ pas ndryshimit të ngjyrës së flokëve

1 muaj më parë

Morena Taraku e quan veten ‘barbi kukulla’ pas ndryshimit të ngjyrës së flokëve

Morena Taraku e ka bërë ndryshimin në dukje.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, duket krejtësisht ndryshe me ndryshimin e bërë në dukje.

Ajo ka vendosur që ti ngjyros flokët me të bardhë dhe ky ndryshim u ka pëlqyer fansave të saj.

Morena veten po e quan ‘barbi kukulla’ pranë imazhit të postuar e komentet pozitive nuk kanë munguar.

Këngëtarja ndër të tjera është shumë e komentuar edhe për shkak të jetës së saj private./Lajmi.net/

View this post on Instagram

JUST SIGNED FOR BARBIE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on