Morena e ‘zjarrtë’ në rrugë

2 javë më parë

Morena e ‘zjarrtë’ në rrugë

Modelja dhe këngëtarja e njohur Morena Taraku është duke shijuar në maksimum jetën e saj.

Ajo shihet duke udhëtuar dhe vizituar vende të ndryshme prej nga nuk mungojnë edhe fotografitë e ndryshme që ajo bënë.

Këto ditë ajo në profilin saj në “Instagram”, ka postuar një fotografi ku ka të veshur një bluzë shumë të shkurtër saqë për pak i ‘qet çdo gjë në shesh’ asaj.

Më poshtë mund ta shihni fotografinë./ZËRI

Image

Image