Momenti kur Donald Trump nxirret shpejt nga konferenca pas të shtënave me armë në Shtëpinë e Bardhë (VIDEO)

1 muaj më parë

Momenti kur Donald Trump nxirret shpejt nga konferenca pas të shtënave me armë në Shtëpinë e Bardhë (VIDEO)

Presidenti amerikan Donald Trump u mor papritmas nga dhoma e konferencës së Shtëpisë së Bardhë të hënën për shkak të një të shtëne me armë zjarri aty pranë.

Presidenti ishte vetëm disa minuta në konferencën e tij të përditshme për koronavirus virusit, kur konferenca iu ndërpre dhe iu kërkua të dilte nga dhoma, njofton Klan Kosova.

Trump u kthye shpejt dhe tha se të shtënat jashtë Shtëpisë së Bardhë ishin “nën kontroll”.