Modelja shqiptare shkëlqen në Milano, i lë gojëhapur italianët

5 muaj më parë

Modelja shqiptare shkëlqen në Milano, i lë gojëhapur italianët

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi ka bërë një fotosesion në Milano ditëve të fundit dhe paraqitja e saj ka stepur edhe disa qytetarë të këtij vendi.

Ajo ka disa vite që është aktive në skenën e modës jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë saj.

E tillë është paraqitur në një video të para do dite kur Dorina është parë në një paraqitje të saj në Milano e ku ka bërë një sfilim që ka rënë edhe në vëmendje të qytetarëve milanist atje.

Bukuroshja shqiptare është parë duke defiiluar me një fustan të shkurtër ngjyrë ari.