Modelja shqiptare me video provokuese

7 muaj më parë

Modelja shqiptare me video provokuese

Është njëra ndër modelet më seksi shqiptare.

Bëhet fjalë për Anxhela Martinin, e cila që nga martesa me biznismenin rumun Dragos Savulescu, është duke shijuar jetën e saj.

Ajo tash e disa kohë është në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku që nga atje tërheq vëmendje me imazhet provokuese që publikon.

Së fundmi, në llogarinë personale Instagram ka ndarë një video gjersa shfaqet shumë e ‘zjarrtë’ në bikini.

Një video si kjo, ka filluar të pëlqehet dhe komentohet menjëherë nga 400 mijë ndjekësit që ka.

Kujtojmë që, ditë më parë Angela ka realizuar një fotosesion nga një fotograf shqiptar, ku në një nga fotot e publikuara ka zbuluar se do jetë pjesë e një emisioni shqiptar.