Modelja ruse e ‘fiksuar’ pas Cristiano Ronaldos (Foto)

2 vite më parë

Modelja ruse e ‘fiksuar’ pas Cristiano Ronaldos (Foto)

Cristiano Ronaldo vijon të jetë në qendër të vëmendjes, jo vetëm në fushën e futbollit.

Së fundi ka qenë modelja ruse, Tanya Mityushina, që në një intervistë për mediat vendase, ka treguar fiksimin e saj për yllin portugez.

24 vjeçarja ka thënë se e admiron portugezin dhe se do të donte shumë të ishte krah tij. Tanya është modele mjaft e preferuar, me qindra mijëra fansa që e ndjekin në Instagram.

Portugezi ka pasur një tjetër aventurë të gjatë me një modele ruse. Bëhet fjalë për Irina Shayk, me të cilën ishte i lidhur gjatë periudhës 2010-2015.

/tch