Modelja e njohur shqiptare shfaqet në plazh

2 javë më parë

Modelja e njohur shqiptare shfaqet në plazh

Modelja shqiptare Aurela Hoxha është shfaqur sonte tepër seksi në disa fotografi

Ajo është e njohur për fotot e saj seksi të cilat i poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Megjithatë, kohëve të fundit nuk ishte shumë aktive dhe nuk kishte arritur që ta tërhiqte vëmendjen e mediave.

Megjithatë, sonte ajo ka shfaqur disa nga asetet e saj ku shihet e shtrirë dhe nuk lejon që t’i dalë gjoksi në pah. /Express