Modelja e njohur kërcen në bikini vallen e Tropojës, ja çfarë i thonë ndjekësit

11 muaj më parë

Modelja e njohur kërcen në bikini vallen e Tropojës, ja çfarë i thonë ndjekësit

Modelja e njohur Aurela Hoxha është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Ajo publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj por që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

E së fundmi teksa po shijon pushimet e saja në jahtin luksoz ka publikuar një video teksa kërcen valllen e Tropojës.

Ajo shfaqet e veshur me minibikini minimalistë që i nxjerrin të pasmet zbuluar.

Kaq është dashur dhe ndjekësit kanë filluar me komente ofenduese dhe kritikuese.

“Kjo nuk është këngë për t’u kërcyer me ktë zhveshje. Është një perlë e folklorit shqiptar po që shumë gjynah sepse nuk i shkon për shtat kjo video,”- shkruan një komentues.

“Po kërcehet veshur jo zhveshur si i ul vlerën këngës e traditave tona me bythë përjashta,”- vijon një tjetër.

“Le nam gjdo video e ke duke kercyer që të dalë trupi mirë gjasme,”- shkruan një tjetër ndjekës.

“Të kisha heq dhe unë Brinjët po me kaq krenari dhe vetëbesim do dilja para kameras,”- vijon një komentues.

“Trupi yll e mendja fyll … Gjithsesi rënsi ka që e ke knaq lokun që t’ka filmu,”– shkruan një ndjekës.

Aurela nuk ka preferuar t’ju përgjigjet secilit nga ata që e kanë ofenduar por në profilin e saj ajo ka shkruar:

“Epo në plazh nuk mund të ketë njeri me vete veshje tradicionale. Më falni!”- i është përgjigjur Aurela.