Miriami tregon se si bëhet Albani në studio (Foto)

3 vite më parë

Miriami tregon se si bëhet Albani në studio (Foto)

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjetë sociale një moment mjaft të bukur mes saj dhe bashkëshortit Alban Skënderaj.

Ata ndodhen në studion e regjistrimit, por duket se serioziteti i Albanit në këtë rast nuk i pëlqen shumë Miriamit.

“Në studio bëhet gjithmonë shumë serioz”,-ka shkruar Miriami krahas fotos ku Albani  shfaqet duke punuar dhe tërësisht pa mendje.

Pritet që së shpejti të dy të sjellin produksione të reja së shpejti./Express