Menaxheri shqiptar publikon pamjet duke i rrahur të pasmet e një vajze

4 muaj më parë

Menaxheri shqiptar publikon pamjet duke i rrahur të pasmet e një vajze

Xhani Demika vazhdon të thyej tabut në showbizin shqiptar.

Menaxheri i vipave shqiptar ka postuar një video në rrjetin social Instagram ku shihet duke ia rrahur të pasmet seksi një vajzës së quajtur Aleksa.

Në videon e hedhur në instagram, Xhani Demika ka përfshirë inidrekt edhe dyshen Dafina Zeqiri dhe Tayna, pasi që në sfond dëgjohet kënga më e re e tyre e quajtur ‘Bye Bye’ këngë kjo e pritur mjaftë mirë nga publiku.

Kujtojmë që Demika, është mik i mirë me dy këngëtaret dhe ai pa rezervë i suporton të dyja në çdo moment.

Shiheni videon të cilën Demika e ka bërë enkas për ta promovuar këngën e mikeve të tij.