Më në fund zhvishet edhe Bebe Rexha (Foto)

4 muaj më parë

Më në fund zhvishet edhe Bebe Rexha (Foto)

Bebe Rexha ‘godet’ kësaj radhe.

Këngëtarja e hitit “I’m a mess”, ka befasuar me imazhin e fundit i cili e sjell artisten shqiptare gjysmë të zhveshur, shkruan lajmi net.

Bebe sapo ndau një foto me miliona ndjekësit e saj gjersa nuk ka hezituar të shfaqet e ‘nxehtë’, në momentin kur mban gjoksin me duar.

Fotografia është realizuar për revistën më prestigjioze në botë “Flaunt”, ku padyshim se duket shumë seksi.

“Expectations”, është albumi i fundit i Rexhës që u prit tejet mirë nga fansat dhe publiku, pa lënë anash projektin e fundit “I’m a mess”.

@flauntmagazine Issue 20

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on