Martesa e Kim në krizë, ajo shfaqet e nervozuar pas një takimi

11 muaj më parë

Martesa e Kim në krizë, ajo shfaqet e nervozuar pas një takimi

Kim Kardashian është parë e tensionuar derisa është larguar nga një takim në LA kurse vazhdojnë thashethemet për martesën e saj…para se Kanye West ka folur hapur në Twitter se ai dëshironte që Kim ta abortonte vajzën e tyre North.

Ylli i E!, Kim është parë duke u larguar me një palë veshje të zezë nga një takim që pati në zonën e Baverly Hills.

Ky largim vjen pak orë pasi që burri i saj Kanye e debatojë publikisht të premten abortin e vajzës së tij, pak ditë pasi që kishte bërë një fjalim të tillë në fillim të muajit të kaluar.

Tanimë nuk ka dyshim se çifti ka bërë hapa pas edhe pse reperi kërkojë falje për atë se Kim e kishte tradhtuar atë dhe se nuk ka respekt në familjen Kardashian.

Kim është kthyer në LA vetëm të hënën pas një udhëtimi që pati në Wyoming derisa krizat në martesën e tyre janë duke vazhduar ku ajo është parë duke u larguar në vaj pas një takimi me reperin.

Kim i ka mohuar këto akuza derisa po mundohet ta shpëtojë martesën gjashtë vjeçare me reperin.

Mediat po ashtu kanë raportuar që çifti kanë jetuar të ndarë në shtëpi vitin e fundit. Kanye jetonte në rançin e tyre 14 milionë dollarë në Wyoming kurse Kim në Hidden Hills në Los Angeles me katër fëmijët e saj. /Express/