Marina Vjollca shfaqet e lagur dhe tejet seksi

2 vite më parë

Marina Vjollca shfaqet e lagur dhe tejet seksi

Ka pothuajse një javë qëkurse prezantuesja seksi shqiptare kishte postuar në rrjetet sociale.

Postimi i saj i fundit në Instagram ishte një javë më parë, kur katedralen Notre-Dame në Paris e kishte kapluar zjarri në Paris.

E pas një jave Marina është shfaqur tepër seksi në disa fotografi, që ka postuar në këtë rrjet social.

Ajo shihet e sapo dalë nga banjo, me flokë të lagura, teksa ekspozon fytyrën dhe këmbët e saj seksi.

Për më shumë detaje ne po ju sjellim fotot e saj.

Marina do të rikthehet së shpejti në ekran pas plot një viti nga mbyllja e programit “C’est la vie”dhe këtë e ka bërë vetë publike./360grade