Marina është magjepsëse, por hidhni një sy dhe kah Luana…(Foto)

4 vite më parë

Marina është magjepsëse, por hidhni një sy dhe kah Luana…(Foto)

Pasi u publikuan fotot e para nga dasma e shumëpritur e Marinës dhe Getoarit të gjithë mbetën pa fjalë.

Marina dukej një nuse si nëpër ëndrra. Por Luanën kush e pa…? Moderatorja e njohur ngjall shumë kuriozitet për pamjen e saj në këtë ceremoni.

Edhe pse fotot nuk janë shumë të qarta ajo duket se mban veshur një fustan të florinjtë të denjë për dasmën e motrës së saj të dashur./Express

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/u-magjepset-nga-marina-hidhini-nje-sy-dhe-luanes-f-432300/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright