Manjola merr “Oscar” si nëna më e mirë!

2 vite më parë

Manjola merr “Oscar” si nëna më e mirë!

Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani ka publikuar në rrjete sociale një dedikim për ditën e gruas bashkangjitur me një foto.

Në këtë foto shfaqet imitimi i një statuje të çmimit Oscar dhe krahas saj shkruhej “për mamin më të mirë, të cilën Manjola e ka shoqëruar me një shkrim:

“ZOTI nuk mund te ishte kudo, prandaj krijoi nenat (R. Kipling) Ndersa une qe besoj pa fund ne ZOT do me pelqente ta interpretoja keshtu kete shprehje! ZOTI dhe pse eshte kudo, prape krijoi nënat! Gezuar nenave, vajzave, mikeve 8 Marsin. Qofshi te lumtura cdo dite te jetës,”-përfundon këngëtarja e njohur e cila është nënë e dy vajzave./Express