Makina futet në shtëpi, katër të plagosur (Foto)

4 vite më parë

Makina futet në shtëpi, katër të plagosur (Foto)

Një aksident aspak i zakontë ka ndodhur në Rawcliffe të Anglisë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda një shtëpie.

Katër persona kanë mbetur të plagosur, drejtuesi i automjeti dy pasagjerët, por edhe një person brenda në shtëpi.

Për këtë rast, policia ka vënë në pranga drejtuesin e automjetit që shkaktoi aksidentin.