Lutfi Haziri feston ditëlindjen, shikoni surprizën që i bëri Rama e Basha

8 muaj më parë

Lutfi Haziri feston ditëlindjen, shikoni surprizën që i bëri Rama e Basha

Lutfi Haziri, një nga figurat e rëndësishme të “LDK”-së, i pari i komunës së Gjilanit, ka festuar dje ditëlindjen e 50-të me një festë shumë elegante me shumë mysafir.

Në shtëpinë Lutfi Hazirit festa ishte organizuar nga bashkëshortja e tij, këngëtarja Myrvete Bajrami-Haziri, ndërkohë që në adresë të tij.

Përmes videoprojektorëve mesazhe dhe urime për Hazirin janë përcjellë edhe nga Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i “PD”-së, Lulzim Basha.

Videot u publikuan ne instagram nga”Kosovarja”

Shikoni videon.