Luana tregon linjat e përsosura nga ballkoni i shtëpisë

3 muaj më parë

Luana tregon linjat e përsosura nga ballkoni i shtëpisë

Luana Vjollca gjatë këtyre muajve të pandemisë është aktivizuar shumë në rrjete sociale.

Moderatorja, së fundi publikoi disa fotografi, të cilat i realizoi nga pallkoni i shtëpisë dhe vjen tejet joshëse.

Ajo kishte veshur një palë pantallona, bluzë të shkurtër dhe jelek sipër saj, duke vënë në pah belin e sheshtë.

Për ndryshe, Luana Vjollca së fundi ka realizuar fotosesion për “Modda Turkey”, ku erdhi joshëse si zakonisht. /Lajmi.net

View this post on Instagram

Afer.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on