Luana rrëmben vëmendjen me pamjen e re super-seksi

5 ditë më parë

Luana rrëmben vëmendjen me pamjen e re super-seksi

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale.

Aty, me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet dhe pothuajse gjithmonë rrëmben vëmendjen e tyre.

Në fotosesionin e fundit të realizuar në mënyrë shumë profesionale, Luana e ka treguar fizikun e saj, shkruan lajmi.net.

Sa i përket anës profesionale, Luana që një kohë ka pauzuar nga emisioni i saj, ndërsa së shpejti vjen me këngë të re.

View this post on Instagram

🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on