Lori vjen me këngë të re, u këndon dasmave

4 muaj më parë

Lori vjen me këngë të re, u këndon dasmave

Loreta Kaçka e njohur për publikun si Lori ka publikuar disa projekte radhazi gjatë kësaj periudhe.

Këngëtarja sapo ka publikuar edhe një këngë të re, të shoqëruar me videoklip, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për këngën me titull “Dasma”, e cila vjen plot ritëm dhe është shkruar nga Bica, me muzikë dhe orkestrim nga Miti Geci.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Dasma” projektin më të ri nga Lori, në klipin e së cilit vjen shumë elegante.