Liverpool e ka target Targett-in

4 muaj më parë

Liverpool e ka target Targett-in

Liverpool është interesuar për mundësinë e disponueshmërisë së mbrojtësit të krahut të djathtë të Southampton, Matt Targett, sipas raportimeve nga 90min.

Të Kuqtë po duan që ta gjejnë një opsion rezervë për përfaqësuesin e Skocisë, Andy Robertson, dhe e shohin Targett-in si rezervë të denjë.

Anglezi ka dhënë performanca solide sivjet te Southampton duke u paraqitur në 21 ndeshje dhe duke e realizuar një gol.