Lindës gati i del gjoksi jashtë në fotot e fundit

12 muaj më parë

Lindës gati i del gjoksi jashtë në fotot e fundit

Këngëtarja kosovare Linda Halimi, e cila është martuar në Amerikë dhe është nëna e një fëmije, ka vazhduar me fotot seksi nëpër rrjetet sociale.

Linda në foton e fundit shihet duke pozuar me monokini por që veshja përpak e tradhëton duke bërë që ajo të tregojë gjoksin e saj.

Kujtojmë se këngëtarja pas shkuarjes se saj në Amerikë më shumë është marrë me profesionin e trajnerit të fitnesit, derisa pati edhe një tentim për të depërtuar në skenën amerikane me anë të emisionit “American Idol”, por që dështoi sepse nuk ishte zgjedhja e Jennifer Lopez.

Pas kësaj ajo lindi vajzën e vogël dhe mandej ju përkushtua të qenit trajnere e fitnesit. /Express