Ledri e ka një mik që s’ndahet prej tij (Foto)

2 vite më parë

Ledri e ka një mik që s’ndahet prej tij (Foto)

Reperi i mirënjohur Ledri Vula ka adhurues të shumtë, e sidomos të gjinisë së bukur.

Përveç zërit dhe këngëve të tij, Ledri pëlqehet shumë edhe për pamjen e jashtme, shkruan rtv21.tv

Së fundmi reperi ka publikuar disa fotografi në të cilat është shfaqur tejet atraktiv pa bluzë. Ndryshe, kujtojmë se “Mbi re” është kënga e fundit nga Ledri të cilën e solli në bashkëpunim me Butën.