Ledina Çelo “më në fund” zhvishet për të marrë rreze dielli

4 muaj më parë

Ledina Çelo “më në fund” zhvishet për të marrë rreze dielli

Këngëtarja Ledina Çelo është një prej femrave që gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me pozat e saj joshëve, shkruan lajmi.

Ajo ani pse nënë e dy fëmijëve ka arritur të ruajë linjat trupore dhe po u bën konkurencë të fortë vajzave të reja.

Derisa të gjithë po postojnë foto me bikini ajo ka ‘goditur’ në shenjë me një të veten ku edhe i ka zbërthyer ato në pjesën e sipërme ku edhe tregon se po kujdeset për të marrë sa më mirë rreze dielli.

Ledina foton e ka postuar në Instagram.

Image