Konfirmohet lidhja e re e Loredanës

4 javë më parë

Konfirmohet lidhja e re e Loredanës

Ka vetëm pak kohë që është zbuluar lidhja e re e Loredana Zefit.

Këngëtarja pak kohë pas ndarjes nga Mozzik, u pa në krahët e reperit Zuna.

E duket se gjërat kanë shkuar një hap tutje, e këtë kanë lënë të kuptohet me veprimin e fundit.

Ka qenë vëllai i Loredanës, Arsim Zefi, ai i cili ka publikuar një fotografi me reperin Zuna në llogarinë e tij në Instagram, duke treguar se gjërat mes tyre janë bërë dhe familjare.

Mirëpo, pavarësisht kësaj, dyshja ende nuk kanë foluar hapur për lidhjen e tyre.