“Koke desh pak a”, Vesa Smolica i kthen përgjigjen epike ndjekësit

1 muaj më parë

“Koke desh pak a”, Vesa Smolica i kthen përgjigjen epike ndjekësit

Vesa Smolica i është përgjigjur ndjekësit në mënyrë epike.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, kohët e fundit ka provokuar rëndë ndjekësit e saj.

Më shumë se kurrë më parë ajo ka pozuar provokative dhe ka qenë tejet aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram.

Pranë fansave ka qëndruar edhe duke u dhënë atyre hapsirë që t’i bëjnë pyetje.

Dikujt prej tyre i ka bërë përshtypja se si po zhvishet Vesa, mirëpo ajo i ka kthyer përgjigjen epike duke i thënë “kqyr me sy se so për ty”.