Klaudia Pepa nuk i lë vend imagjinatës

4 vite më parë

Klaudia Pepa nuk i lë vend imagjinatës

Balerina e njohur Klaudia Pepa poston mjaft foto sensuale në llogarinë e saj Instagram.

Por në fotot e fundit shfaqet më e zjarrtë se zakonisht.

Ajo ka pstuar një foto teksa shihet në një vaskë me ujë dhe e rrethuar nga petale të kuqe trëndafilash.

Gjatë këtyre kohëve Klaudia po bëhet një problem për “njerëzit me zemër” me pamjet e nxehta që publikon në profilin e saj.